Zdobyliśmy poparcie Polskiej Izby Gospodarczej

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, że zarząd Zarząd PIGIEiK – Polskiej Izby Gospodarczej Importerów Eksporterów i Kooperacji pozytywnie rozpatrzył decyzję o poparciu inicjatywy obywatelskiej ws. tańszej akcyzy.

logo_pigPIGIEiK, Polska Izby Gospodarcza Importerów Eksporterów i Kooperacji zapewnia bieżący dostęp do najświeższych informacji gospodarczych, ważnych z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej, konsultacje z ekspertami PIGIEiK w zakresie administracyjno-prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, pełną informację na temat możliwości uzyskania i wykorzystania funduszy unijnych, pomoc w wypełnianiu wniosków o dotacje, pisaniu biznes planów, doradztwo w zakresie innowacyjności, uczestnictwo w klastrach i obsługa klastrów branżowych działających w ramach PiGIEiK oraz Wielkopolskiej Innowacyjnej Sieci Kooperacyjnej.

Ponadto PIGIEiK zapewnia udział w konsultacjach społecznych w zakresie zmian w przepisach wpływających na prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzonych przez Urzędy Miasta, Urzędy Marszałkowskie, Radę Ministrów, na szczeblu lokalnym i centralnym, bieżący dostęp do informacji o możliwościach wzięcia udziału w bezpłatnych spotkaniach z przedstawicielami władz lokalnych oraz krajowych, a także specjalistami w danych dziedzinach. (źródło: PIGIEiK)

Fotografia: Freepik.com

0 Komentarzy

Napisz komentarz

©2021 by TanszaAkcyza.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | WWW: in

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account